Jeśli dojdziesz do wniosku, że spędzasz zbyt dużo czasu na naszej stronie, to możesz usunąć swoje konto. Twój adres IP jak i twój adres Email zostaną u nas zblokowane na 12 miesięcy, nie będziesz już mógł/mogła z tindrdate.pl korzystać. Jeśli chcesz skorzystać z takiej dobrowolnej blokady wyślij e-mail na: team@tindrdate.pl.

Kontrola kosztów jak i również przejrzystość tindrdate.pl są ważne. Dlatego nie ma u nas ukrytych kosztów czy też stałych abonamentów. To ty masz wpełni kontrole i sam decydujesz, kiedy i jak często chcesz kupić Kredyty. Możesz również wybierać pomiędzy różnymi Paczkami Kredytów, czym więcej Kredytów jednorazowo kupujesz tym taniej jest za pojedynczy Kredyt, jak również za wysłaną wiadomość. Każdy zakup Kredytów jest jednorazowy i musi zostać potwierdzony. Bez twojego potwierdzenia nigdy nie obciążymy twojego konta. Zapamiętaj, nie wydawaj nigdy więcej niż masz środków na kocie. Jeśli zauważysz, że wydajesz zbyt dużo, wyślij do nas e-mail team@tindrdate.pl a my zbalokujemy twoje konto na 12 miesięcy.

tindrdate.pl jest dozowolna dla użytkowników od 18 lat. Jeśli zauważymy, że ktoś jest osobą małoletnią, od razu zablokujemy profil takiej osoby . Jeśli sam jesteś osobą małoletnią, prosimy cię o wysłanie e-maila na team@tindrdate.pl , tak abyśmy mogli zablokować twoje konto na 12 miesięcy. Musiszy być osobą pełnoletnia czyli 18-letnią ponieważ możesz u nas prowadzić ciekawe rozmowy z fikcyjnymi profilami. tindrdate.pl zawiera fikcyjne profile, z którymi nie jest możliwe spotkanie w rzeczywistości.